Hipodrom Most a.s.


Dostihová sezona 2018 skončila

Během sezony 2018 se na mosteckém hipodromu uskutečnilo celkem 6 dostihových dnů, během kterých mohli diváci vidět celkem 44 dostihů. Na výhrách bylo rozděleno více než 4 000 000,- Kč a na dráze se představilo 387 startujících koní.

Mezi vrcholy sezony patřil dostihový den CHARVÁT AXL Velká mostecká steeplechase 2018, kdy se kromě stejnojmenného dostihu konala také 21. Velká letní cena Ústeckého kraje a 97. VRŠANSKÁ UHELNÁ Svatováclavská cena. Během tohoto dostihového dne byl souhrn výher vyšší než 1 000 000,- Kč. Zapomenout nesmíme ani na jubilejní 80. Cenu zimního favorita DS Pegas, která se uskutečnila 20. října. Nejvýznamnější dostih pro dvouleté koně v České republice ovládl hřebec KING ARCHIE ze stáje Dr. Charvát v sedle s Václavem Janáčkem.

Hipodrom Most

Zajistit kvalitní dostihovou dráhu odpovídající kvalitě závodiště kategorie A bylo tento rok nadmíru náročné. Celkový úhrn srážek v měsících červnu, červenci a srpu byl 190 milimetrů, tj. o 55% méně než je dvacetiletý průměr v Ústeckém kraji.

Hipodrom Most

Kromě dostihů se v našem areálu uskutečnilo také několik parkurových dnů, letní tábor, setkání seniorů, několik firemních akcí nebo čtyři svatby. Areál hipodromu je celoročně přístupný veřejnosti. V letní sezoně (březen až říjen) je možné navštívit nově zrekonstruované dětské hřiště s přilehlými grilovišti nebo vyzkoušet unikátní sport fotbalgolf.

Těšíme se na Vás opět v roce 2019, kdy je na programu celkem 7 dostihových dnů.


© Hipodrom Most a.s. 2014, Všechna práva vyhrazena
  Mapa webu | Cookies | as@hipodrom.cz