Hipodrom Most a.s.


Na co se můžete těšit v sezóně 2018?

Vážení příznivci dostihů a Hipodromu Most především, zima se pomalu chýlí ke svému konci a nastává čas, kdy se můžeme společně těšit na zahájení nové dostihové sezóny.

V roce 2018 nás čeká kalendář nabitý významnými dostihy. V květnu se uskuteční Jarní cena města Mostu - 18. Memoriál Dr. Frankenbergera, v jehož posledním ročníku zvítězil budoucí vítěz Českého derby, ryzák Joseph ze stáje Dr. Charvát. Ve stejný den se pak můžeme těšit také na neméně významný, 23. Memoriál Vlastimila Smolíka pod záštitou první dámy České republiky.

Měsíce červen a červenec budou patřit 38. Ceně Jezdectví a dostihům PMU (Pari Mutuel Urbain, největší francouzská sázková kancelář), které představují výjimečnou příležitost získat pro české dostihy tolik potřebné finanční prostředky. Oba dostihové dny PMU budou satelitně přenášeny pro online i offline sázení do Francie. Při premiéře v roce 2017 se na mostecké dostihy prosázelo €762 720 (přibližně 20 500 000,- Kč) během několika málo hodin. Do České republiky z tohoto sázkového obratu putuje nezanedbatelný finanční obnos.

Poslední srpnový víkend si dovolujeme nazvat oslavou dostihového sportu. Velká mostecká steeplechase 2018, 21. Velká letní cena Ústeckého kraje a 97. Svatováclavská cena. Na tyto tři významné dostihy se můžeme těšit v jeden den. Zapište si do kalendáře sobotu 25. srpna 2018. Stejně jako v minulém roce bude připraven bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

I když je to opravdu ještě daleko, sezónu bude na podzim uzavírat jubilejní 80. Cena zimního favorita a 93. Českomoravská cena.

Hipodrom Most Hipodrom Most

© Hipodrom Most a.s. 2014, Všechna práva vyhrazena
  Mapa webu | Cookies | as@hipodrom.cz